Dlaczego powstał LibertyOS?

Liberty OS to lekki system operacyjny (zobacz wymagania systemowe), zdecentralizowany, zorientowany na bezpieczeństwo oraz szyfrowanie. Skoncentrowany jest na dostępności, prywatności użytkowników i łatwości użytkowania.

Posiada łatwy w użyciu instalator, który umożliwia bezproblemową instalację systemu, nawet przez osobę bez wiedzy technicznej. Dodatkowo zalewnia możliwość używania systemu bez instalowania na dysku twardym, co opisuję na tej stronie.

Dla miłośników kryptowalut, system Liberty OS zapewnia fabrycznie zainstalowane najpopularniejsze portfele kryptowalutowe. Natywnie obsługuje wiele kryptowalut, takich jak Bitcoin, Ethereum, Monero i wiele innych.

LibertyOS został zaprojektowany z myślą o prywatności i bezpieczeństwie. LibertyOS nie śledzi użytkowników jak inne systemy operacyjne. Jest wyposażony w przeglądarkę TOR, dzięki czemu można anonimowo poruszać się po Internecie. Nie śledzi zachowań użytkowników gdyż szanuje prywatność. Oprogramowanie jest dystrybuowane za pośrednictwem systemu zarządzania pakietami, który uniemożliwia rozpowszechnianie złośliwego oprogramowania. To sprawia, że LibertyOS jest idealny dla użytkowników kryptowalut!

Domyślnie LibertyOS blokuje wszystkie reklamy. Wreszcie możesz cieszyć się ulubionymi aplikacjami, takimi jak Spotify bez reklam. Możesz także zarobić gotówkę, włączając opcjonalne, bezpieczne, wstępnie sprawdzone, nieinwazyjne reklamy (kupione za pomocą tokena LIB).

LibertyOS jest wyposażony w świetne odtwarzacze wideo oraz muzyczne, a ponadto zawiera obszerne pakiety oprogramowania do manipulacji obrazami i edycji wideo. Co więcej, obsługuje Steam i dlatego nadaje się również dla graczy.

Aktualnie zakończono wstępny rozwój Liberty OS i wydano w pełni funkcjonalną wersję Beta. Liberty Blockchain Technologies UG zamierza pozyskiwać dalsze fundusze, aby powiększać zespół programistów i innych członków zespołu, zwłaszcza konsultantów i ekspertów ds. marketingu.