Czym jest Token Liberty (LIB)?

Token Liberty (LIB) to token kryptowaluty w systemie Binance Blockchain. Liberty OS korzysta ze zdecentralizowanego tokenu LIB w wielu miejscach w całym systemie operacyjnym Liberty. Token został zbudowany z myślą o łatwości użytkowania, dlatego sposoby jego używania zostały maksymalnie uproszczone poprzez włączenie Liberty Wallet do systemu operacyjnego.

Token Liberty (LIB) to token kryptowaluty używany w systemie operacyjnym Liberty OS, jako środek zapewniający dochód pieniężny użytkownikom, którzy zdecydują się oglądać reklamy. Token Liberty umożliwia reklamodawcom umieszczanie reklam i zapewnia programistom stabilny dochód z aplikacji i oprogramowania typu open source.

 

Zastosowanie Tokena Liberty (LIB) obejmuje między innymi:

 

Reklamę

Reklamodawcy mogą umieszczać reklamy w menu Start oraz w innych wyznaczonych lokalizacjach w systemie operacyjnym (miejsca podobne jak Windows 10). Następnie użytkownicy otrzymują Tokeny LIB za każdą wyświetloną reklamę. Użytkownicy systemu Liberty OS sami decydują czy chcą widzieć reklamy czy nie. Taki model dystrybucji reklam oznacza, że Liberty eliminuje pośredników w reklamach, a przychody generowane przez reklamy są bezpośrednio rozdzielane między użytkowników Liberty OS.

Dzięki tej koncepcji reklamy stają się czymś więcej niż tylko irytującą przeszkodą, jaką kiedyś były – stają się źródłem dochodów dla użytkowników systemu operacyjnego.

Liberty Blockchain Technologies UG ułatwia sprzedaż przestrzeni tylko dla nieinwazyjnych, ekranowanych i bezpiecznych reklam.

Sklep z aplikacjami

W Liberty OS znajduje się także sklep z aplikacjami, z którego można łatwo kupować i instalować aplikacje. Ponadto użytkownicy Liberty OS mogą łatwo przekazywać darowizny na rzecz twórców aplikacji open source za pomocą tokenów LIB.

Od strony programistów przesyłanie nowych aplikacji do sklepu Liberty App Store jest bardzo proste, a przede wszystkim prostsze w porównaniu do innych sklepów z aplikacjami, takich jak Google Play Store, Apple App Store i Windows Store. Każdy może przesyłać bezpieczne aplikacje bez konieczności rejestracji lub jakiejkolwiek formy płatności za członkostwo programisty (jak ma to miejsce w większości obecnych sklepów z aplikacjami).

 

Jak nabyć token LIB?

Token LIB stanie się kryptowalutą, można go zakupić na tej stronie: https://www.libertyos.net. Aktualnie trwa przedsprzedaż, która umożliwia zakup tokena w 50% zniżce. Dodatkowo przechodząc z tego bloga, otrzymasz 50 USD gratis. Taka okazja prawdopodobnie się nie powtórzy, więc osoby które wierzą w tego typu przedsięwziecia i są skłonne zaryzykować inwestycję w projekt na wczesnym etapie, mogą zyskać więcej niż potencjalnie ryzykują. Ja wierzę, dlatego zdecydowałem się prowadzić ten blog i informować o tym ciekawym przedsięwzięciu.

Instrukcję zakupu tokenu LIB znajdziesz w tym artykule: Jak kupić token LIB?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *